Za viac ako 20 rokov sme nazbierali obrovské množstvo skúseností, zažili veľa vtipných príhod, vypili s Vami mnoho káv, absolvovali stovky osobných stretnutí, získali mnoho spokojných zákazníkov, ušili tisíce košieľ, dostali veľa spätných väzieb. Vyberáme len pár od našich zákazníkov, ktoré sme dostali mailom, alebo formou sms. Na základe ochrany osobných údajov zverejňujeme len meno a mesto.


Peter, Bratislava
Dobrý deň pán Dorušinec, košeľa sedí perfektne aj látka, ktorú ste mi doporučil je super. Ďakujem.

Monika, Banská Bystrica
Ďakujem za expresné ušitie košele. Som rada, že sme to stihli. Manžel bol veľmi prekvapený, nakoľko jemu som sa doteraz ničím nezavďačila. Som rada, že už nemusím špekulovať čo na meniny, narodeniny a Vianoce.

Marek, Bratislava
Mám k Vám veľkú prosbu pán Dorušinec, v práci nosím košele, ktoré nám dodávate ale na golieri je vyšité logo -----------------. Idem na svadbu ako svadobný otec a v obchode žiadnu košeľu na mňa nezoženiem. Vedeli by ste prosím dodať bielu košeľu s rozmermi ako mám pracovnú?

Ľubomír, Žilina
Dobrý deň pán Dorušinec, košeľa je ok. Môžete dať do výroby aj ďalšie na ktorých sme sa dohodli na osobnom stretnutí. Ďakujem.

Jozef, Šarišské Sokolovce
Dobrý deň pán Dorušinec, košeľa prišla v poriadku, ďakujem za predĺženie rukávov, tieto miery si prosím uložte. Večer pozriem na látky ktoré ste poslali a doobjednám ďalšie. Prajem pekný deň.

Miroslav, Bratislava
Košele sú v poriadku, oceňujem Vaše jednanie a seriózny prístup.

Roman, Piešťany
Chcem sa Vám ešte raz poďakovať za osobne dodané košele. Posunul kontakt na vás aj mojim známym.

Stanislav, Martin
Nádherné košele, výborné látky, profesionálny prístup. Do nového roka prajem veľa zdravia a úspechov.

Zoltán, Galanta
Košeľa sedí ako uliata, to sa nedá porovnať s konfekciou. Oceňujem ochotu, riešiť moju objednávku aj v sobotu poobede. TOP.

Miroslav, Bratislava
Dobrý deň pán Dorušinec, chcel by som vás poprosiť ušiť 15ks bielych a 5ks modrých. Rozmery košele aj látky ako pri objednávke z minulého roka. Ďakujem. M.L.

Tibor, Košice
Dobrý deň pán Dorušinec, košeľa je super, ďakujem za pribalené košeľové materiály z ktorých si určite vyberiem a pošlem Vám objednávku.

Peter, Bratislava
Oceňujem hlavne možnosť osobne sa stretnúť. Kvalitné košele za rozumnú cenu.
Menšie mínus je doba dodania, ale s tým treba rátať pri košeliach na mieru.

Roman, Detva
Zdravím vás, musím vám napísať, že som tomu nechcel veriť košeľa na mieru cez web.
Objednal som si jednu košeľu na skúšku, nakoľko viem, že kolega si objednáva u vás pravidelne.
Košeľa mi dorazila a nemá chybu. Ďakujem a objednám si aj nabudúce viac kusov so zľavou.

Janka, Revúca
Dobrý deň pán Dorušinec, práve som Vám odoslala objednávku a zabudla som Vám napísať do poznámky, že by sme mali záujem aj o rezervné goliere a tak isto aj celé manžety Ľ+P.
Ďakujem za ochotu a oceňujem nadštandardné služby.

Marián, Pezinok
Ďakujem za košele a takisto za odborné rady pri osobnom stretnutí. Košeľa je strihovo v poriadku, nabudúce môžeme objednať už aj telefonicky, alebo cez vašu stránku.

Karol, Prešov
Pan Dorusinec, kosela sedi lepsie ako original, ktory som vam poslal. Som rad ze som Vas objavil.

Roman, Bratislava
100% spokojnosť s košeľou aj s prístupom. Super. Vďaka.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Týmto sa chceme poďakovať všetkým, ktorí nás odporučili ďalej. Budeme sa snažiť nesklamať Vašu dôveru a aj v budúcnosti šiť pre Vás tie ,,najlepšie košele“. ĎAKUJEME...

PS
Na túto stránku ste sa dostali pravdepodobne na odporúčanie od nejakého známeho, nakoľko neinvestujeme do reklamy cez platenú inzerciu ( google, etarget, heureka, zlavomat, facebook, atď ).
Spoliehame sa hlavne na referencie, ktoré ste dostali od ľudí ktorých poznáte osobne.
To je tá najlepšia reklama ktorá funguje, a takto to robíme už viac ako 20 rokov.
Supported by bilcikdavid@gmail.com