Spoločnosť ARIKOS bola založená v roku 1994 a od samého začiatku sa zaoberá výrobou pánskych košieľ. Najskôr to bola výroba objednávok pre zahraničných odberateľov zo západnej Európy. Od roku 1999 začala s výrobou vlastných košieľ pre český a slovenský trh kde sme sa stretli s pozitívnou odozvou a preto v tom to trende pokračujeme dodnes.


Košele na mieru


Ak Vám doteraz žiadna košeľa nebola dosť dobrá len preto , že mala veľmi dlhé alebo krátke rukávy. Bola Vám dobrá pri krku a zbytočne veľká pri tele, alebo chcete mať len košeľu ktorú nebude mať nikto iný.
U nás máte možnosť zostaviť si košeľu podľa vlastných predstáv. Vybrať si z množstva materiálov, tvarov límcov, manžiet, zapínania, atď. Možno chcete mať len vyšitý vlastný monogram na vrecku alebo manžete.

Pre najnáročnejších zákazníkov, skutočných znalcov, ponúkame gombíky z pravej perlete a košeľový materiál talianskeho výrobcu ALBINI

Vysivky

Kvalitná košeľa na mieru


Kvalitná košeľa je zo 100% bavlny, v čom sa človek samozrejme cíti najlepšie. Môžete profitovať z našej dlhoročnej skúsenosti pri vyberaní košeľových materiálov od renomovaných výrobcov z Talianska, Nemecka, Čiech, Rakúska...
Pri košeliach šitých na mieru používame tie najkvalitnejšie materiály zo 100% bavlny, a to: klasickej, s úpravou proti krčeniu, dvojitej priadze, egyptskej bavlny. Egyptská bavlna je najkvalitnejšou bavlnou na Zemi. Oproti ostatným bavlnám dosahujú priadze z tejto bavlny vysokú pevnosť a vďaka dlhým vláknam priadzí má veľmi mäkký omak.


Prevedenie švov


Pri všetkých košeliach ARIKOS, IN COLLECTION sú použité kvalitné nite, vložkovina a ostatné komponenty, ktoré tvoria základ kvalitnej košele.
Košele šijeme na najmodernejších šijacích strojoch, ktoré obsluhuje vysoko kvalifikovaný personál. Každá košeľa je vyrobená technológiou preplátaných švov. Tie majú vyššiu pevnosť s uzatvorenými švami a vyšším užívateľským komfortom. Precízne šitie s hustotou 5,3 stehu na 1cm, čo je 13 000 až 15 000 stehov pri jednej košeli a 130 stehov pri dierke na gombík.


Šev Šev Šev
Koše¾a
 

Výroba


Foto z výroby Foto z výroby
Foto z výroby Foto z výroby
Foto z výroby Foto z výroby
Supported by bilcikdavid@gmail.com