Košele na mieru - Pánske košele na mieru z najkvalitnejších materiálov
Darcekova poukazka
Darovať peniaze je neosobné, vybra vhodný darček niekedy zase príliš náročné a riskantné.
Obdarovať niekoho košeľou ušitou na mieru, je určite viac ako výnimočné.
Preto sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku darčekových poukážok v hodnote 50,-€ a 100,-€
Darčekové poukážky určite uvítajú aj tí, ktorí zháòajú darčeky na poslednú chvíľu.
Poukazy zasielame poštou na dobierku, takže do týždòa ich máte doma.

Ako si objednať darčekovú poukážku?


Napíšte mail, sms, alebo nám zavolajte. Pošleme Vám číslo účtu a pridelíme VS, aby sme mohli Vašu platbu identifikova. Poukážku Vám zašleme poštou po pripísaní platby na náš účet. Darčeková poukážka na nákup košele ušitej na mieru je veľmi osobný darček, ktorý prekvapí a určite poteší. Ak si objednáte darčekovú poukážku, bude nás to teši a zároveò zaväzova, aby sme nesklamali Vašu dôveru. Spravíme maximum pre to, aby bola obdarovaná osoba spokojná a s radosou si obliekala jedinečnú košeľu ušitú podľa jej predstáv.

Pravidlá a podmienky pre platbu darčekovou poukážkou


Darčekovú poukážku je možné uplatni pri nákupe v ponuke internetového obchodu www.koselenamieru.sk Použitie poukážky je viazané dobou platnosti 3 mesiacov od jej nákupu. Poukážku nie je možné vymeni za hotovos.
Darčekovú poukážku je možné uplatni len jednorazovo a pri jednom nákupe v internetovom obchode www.koselenamieru.sk
Hodnota nákupu na poukážku sa musí rovnať alebo byť vyššia ako hodnota poukážky. Majiteľ poukážky nemá nárok na preplatenie nevyužitej hodnoty poukážky, ani na jej opätovné použitie. Uplatnenie poukážky sa realizuje vytvorením elektronickej objednávky v internetovom obchode www.koselenamieru.sk a zadaním jedinečného kódu poukážky do poznámky v objednávke. Tento spôsob platí rovnako pre poukážky zakúpené tak v tlačenej ako aj elektronickej podobe.
V prípade pochybností alebo nejasností pri uplatnení darčekovej poukážky si predávajúci vyhradzuje právo na fyzické overenie danej darčekovej poukážky alebo dokladu o jej nadobudnutí pred plnením objednávky.
V prípade problémov alebo nejasností pri uplatnení darčekovej poukážky nás neváhajte kontaktova prostredníctvom elektronickej pošty na kosele@koselenamieru.sk alebo telefonicky na tel. čísle 0905 457 929
Radi Vám pomôžeme alebo poradíme pri nákupe v internetovom obchode www.koselenamieru.sk
Webdesign by bilcikdavid@gmail.com